Rox Hotel Airport'a Hoş Geldiniz!

Atatürk Havalimanı ve CNR EXPO ’nun hemen yanındaki yeni otelimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Rox Otel Airport, CNR EXPO fuar alanına yürüyüş mesafesinde, Uluslararası Atatürk Havalimanının hemen karşısında, yeni oluşan iş alanlarında, büyük AVM lerin yanı başında bulunmaktadır. Rox Hotel Airport olarak asıl amacımız iş dünyası ve Istanbul ziyareti için gelen misafirlerimize özel dizayn edilmiş odalarımızda gerçek konforu sağlayarak, geleneksel Türk misafirperverliğini en yüksek seviyede sunmaktır.


Rox Hotel Airport’da özel olarak tasarlanmış bütün odalarımız ve suitlerimizde split klima, minibar, diz üstü bilgisayar sığacak boyda elektirikli kasa, düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Bütün banyolarda bornoz, saç kurutma makinesi, telefon ve sizin için düşünülmüş buklet malzemeleri bulunmaktadır.


Tarih ve kültür şehri olan Istanbul’da yapacağınız aktiviteleriniz için resepsiyon deskinden 24 saat boyunca çevredeki görülmeye değer yerler, araç kiralama, şehir turları, AVM ler, konserler, aktiviteler, kültürel turlar için asistanlık ve informasyon hizmetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Rox Hotel Airport’da sağlık kulübü, saunası, geleneksel Türk hamamı ve çeşitli masajları ile uzun ve yorucu günün sonunda rahatlayabileceğiniz hizmetleri sunmaktadır.


Mükkemmel servis kalitesini hedefleyen Rox Hotel Airport da iş toplantılarınız ve organizasyonlarınız için, 100m2; 50 kişi kapasiteli ve modern ekipmanları ile organizasyonlarınızın kusursuz geçmesi her zaman garanti altında.


Günlük açık büfe kahvaltı büfesi Rox Restaurant’da servis edilmektedir. Bahçemizde bulunan Rox Café, Turk ve dünya mutfağından seçilmiş A La Cart menülerimiz ile misafirlerimize gün boyunca birbirinden güzel lezzetler sunmaktadır. Lobby Bar da özel kokteyl ve içeceklerimizi tadabilir veya 24 saat boyunca oda servisimizden yaralanabilirsiniz.

Welcome to Rox Hotel
İndirim Fırsatı